Ознака : пласибо

Ви Препорачуваме Лајфстајл

„Placebo“ од балкон во Лондон испраќаат многу љубов: Луѓе, чувајте се меѓусебно!

Еспресо
Култниот алтернативен бенд „Placebo“, чиј концерт е најавен за во јуни во Скопје, како резултат на ситуацијата со коронавирусот, ја прекинаа работата во студиото, па...