8.8 C
Скопје
08:32 - 27 февруари, 2024

Ознака : Оливера Клинчарова

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерЧудесни жени

Портрет на Оливера Клинчарова: Едноставна, а совршена

Ј.К.Д
Портрет на Оливера Клинчарова, експертка за финансии, инвестиции и управувањето со ризици. Д-р. Оливера Клинчарова – едноставен, а совршен лик за портретирање –показ за синтагмата...