23.8 C
Скопје
12:59 - 10 август, 2022

Ознака : модни изгледи

Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

Од Летиција од Шпанија до Брижит Макрон, Џил Бајден и Елизабета Ѓоргиевска: Најдобрите модни изгледи на гала вечерта на самитот на НАТО

Еспресо
Шпанската кралица Летиција беше домаќинка на гала вечерта и пречека над четириесет шефови на држави и влади со нивните сопружнички во Кралската палата во Мадрид....