4.8 C
Скопје
07:34 - 27 февруари, 2024

Ознака : миќа совтиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Џеј се препушти на пороците по разводот“: Поранешниот сопруг на Аница Добра за животот и љубовта на Рамадановски

Еспресо
Вчеравечер во омилениот локал на покојниот пејач беше прикажан трејлерот за филмот за Џеј Рамадановски, а на проекцијата присуствуваше и неговиот близок пријател, Миќа Совтиќ....