Ознака : метју кома

Свет Сцена

Познатата актерка рече „ДА“ по втор пат!

Слободен Печат
Хилари Даф (32) се омажи за Метју Кома во Лос Анџелес. Можеби малку смешно звучи кога нивната свадба се нарече „тајна“. Да беше навистина тајна,...