26.8 C
Скопје
14:15 - 25 мај, 2024

Ознака : Марија Јаневска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото+Видео) Лајла Грејс кажа „да“: Македонската блогерка направи бајковита свадба во Белгија

Еспресо
Македонската писателка Марија Јаневска, позната како Лајла Грејс, се омажи за својот вереник Али Нодех. Двојката го изговори судбоносното „да“ пред најблиските роднини и пријатели,...