10.8 C
Скопје
04:32 - 23 мај, 2024

Ознака : манески

СветСлајдерСцена

(ФОТО) МАСКА ЗА РАЗУБАВУВАЊЕ: Фронтменот на „Манескин“ знае како да ја негува својата убавина

М.Р.
Контроверзниот италијански пејач Дамиано Давид, кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните...