10.8 C
Скопје
05:35 - 23 мај, 2024

Ознака : Мајкл Овен

СветСлајдерСцена

Ќерката на легендарниот фудбалер влегува во шоу кое изобилува со експлицитни сцени: „Мислам дека тато нема да биде среќен“

Еспресо
Ќерката на легендарниот британски фудбалер Мајкл Овен, Џема Овен се најде на официјалната листа на учесници во популарното реално шоу „Love Island“, кое е познато...