33.8 C
Скопје
16:06 - 24 јуни, 2024

Ќерката на легендарниот фудбалер влегува во шоу кое изобилува со експлицитни сцени: „Мислам дека тато нема да биде среќен“

Ќерката на легендарниот британски фудбалер Мајкл Овен, Џема Овен се најде на официјалната листа на учесници во популарното реално шоу „Love Island“, кое е познато како еден од форматите полни со експлицитни сцени и секс сцени, а го гледаат милиони гледачи ширум светот.

19-годишната Гема е професионален јавач на коњи, популарна на социјалните мрежи и има своја линија на костими за капење. Нејзиното појавување во шоуто се шпекулира со месеци, а таа до неодамна сето тоа го демантираше, но изгледа се предомислила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gemma Owen (@gemowendressage_)

„Го гледам Love Island секое лето, но сега тоа не е нешто за што би размислувал бидејќи не барам љубов во моментов. Не сум сигурна дека би можела да бакнам десет момчиња по ред. Но, мислам дека тоа е одлично шоу“, изјави Џема за Дејли Меил.

Тогаш призна и дека не мисли дека нејзиниот татко би бил премногу задоволен со нејзиното појавување во шоуто „Love Island“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gemma Owen (@gemowendressage_)

-Во моментов не мислам на момчиња и татко ми воопшто не би бил среќен да отидам кај него и да му кажам „Одам на „Love Island“ – заклучи таа.

Но, сега е откриено дека Џема цело лето ќе се сонча на Мајорка, а нејзиното појавување во шоуто е потврдено на официјалната страница Love Island на Твитер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gemma Owen (@gemowendressage_)

Слични објави

Јована Јеремиќ „удри“ по колешката Јоксимовиќ: „Ги понижува другите за себе да се истакне, а нема сериозна диплома“

еспресо

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо
Се вчитува....