16.8 C
Скопје
05:07 - 20 мај, 2024

Ознака : луксузното

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

Одиме на Борнео – Уживајте во луксузното одморалиште Galapaya Resort

Еспресо
Луксузното одморалиште „Galapaya Resort“ е прекрасно место вгнездено во островот Борнео. Одморалиштето располага со 121 вила, идилични златни плажи, опколено е со прекрасна прашума, а...