17.8 C
Скопје
01:18 - 20 мај, 2024

Ознака : луксузни имоти

СветСлајдерСцена

Британските гардисти ја чуваат најскапата недвижност во светот: Тешко дека некогаш ќе се најде на продажба, а еве и колку вреди

М.Р.
Бакингемската палата, според луксузот, традицијата, но и цената, останува на тронот на престижните светски недвижнини. Британските гардисти имаат многу важна и одговорна улога: тие ја...