21.8 C
Скопје
16:12 - 30 мај, 2024

Ознака : љубовниц

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Инстаграм фотографии од ЌЕРКИТЕ и љубовниците на руските олигарси СЕ КОРИСТАТ за лоцирање и замрзнување на нивните имоти!

Еспресо
„Тие не ги разбираат важечките безбедносни правила, ниту сите работи што луѓето можат да ги отркријат од една постирана фотографија на социјалните мрежи“ – вели...