10.8 C
Скопје
05:49 - 23 мај, 2024

Ознака : Лиза Лора

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) ВЕЧНО МЛАДА: Сите мислат дека имам 30 години, а имам над 50 години

И. Т.
Лиза Лора вели дека е навикната луѓето да се збунети кога станува збор за нејзината возраст. Имено, Лиза е медицинска сестра од Лотон, Англија, и...