10.8 C
Скопје
06:14 - 23 мај, 2024

Ознака : Лиса Мари Присли

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

Васко Спасоски
Лиса Мари Присли и Мајкл Џексон ја прекинаа нивната врска во 1996 година, а таа тврди дека ништо не покажувало дека тој злоставувал деца. Ќерката...