23.8 C
Скопје
14:05 - 30 мај, 2024

Ознака : лин спирс

СветСлајдерСцена

БРИТНИ ЈА ОБВИНИ МАЈКА Ѝ ДЕКА „ВМЕШАЛА ПРСТИ“ ВО СТАРАТЕЛСТВО: Лин Спирс бара 650 илјади долари за адвокатски трошоци

И. Т.
Бритни Спирс ја обвини нејзината мајка Лин Спирс затоа што „вмешала прсти“ во старателството поради кое ѕвездата немаше контрола над сопствениот живот цели 13 години....