19.8 C
Скопје
22:05 - 19 мај, 2024

Ознака : лидија вукиќеви

БалканЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) Ова е мајката на Лидија Вукиќевиќ: Убавината ја наследила од неа!

Еспресо
Лидија Вукиќевиќ (61) е српска актерка која стекна популарност, не само поради одличниот талент за глума, туку и поради својата извонредна убавина. Иако повеќе не...