-1.2 C
Скопје
07:54 - 30 март, 2023

Ознака : Ла Стампа

Еспресо Слајдер

Ѓоковиќ за „Ла Стампа“: Слободата на говорот е само илузија, ме направивте лош човек!

Еспресо
Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ во интервју за италијанскиот весник „Ла Стампа,“ зборуваше за анти-кампањата која се водеше против него само затоа што не сакаше да...