19.8 C
Скопје
01:43 - 18 јуни, 2024

Ознака : Клиф Арнал

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКО ДА СЕ ПРЕЖИВЕЕ „СИНИОТ ПОНЕДЕЛНИК“: Денес е најдепресивен ден во годината според Клиф Арнал

М.Р.
Третиот понеделник во јануари е прогласен за најдепресивен ден во годината, а го нарекуваат и „Синиот понеделник“ (Blue Monday). Според експертите, на денешен ден почнуваат...