Ознака : ќивот

Секојдневие

Меган Маркл снимена првпат откако ја напушти Велика Британија

Еспресо
Меган Маркл е снимена првпат откако се врати во Канада и го избегна разговорот со кралицата Елизабета. Меган е снимена како се качува на хидроавион...