14.8 C
Скопје
08:42 - 15 април, 2024

Ознака : келнер

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Адел заедно со своите пријатели Нова година ја прослави на Карибите. Друштво на познатата пејачка и правеа, пејачот Хари Стајлс и водителот Џејмс Корден,...