20.8 C
Скопје
18:28 - 23 мај, 2024

Ознака : ќеки

БалканСлајдерСцена

МАРИНА ПЕРАЗИЌ: Ме тепаше, ама молчев за да ги сочувам забите и вилицата!

Еспресо
Иако имаат две возрасни ќерки, по разводот не престанале да си кажуваат грди зборови еден за друг. Тој вели дека таа е спонзоруша која никогаш...