25.8 C
Скопје
09:39 - 24 јуни, 2024

Ознака : карим бензема

СветСлајдерСцена

Карим Бензема ги донесе и сопругата и девојката на доделувањето на Златната топка во Париз

Еспресо
Карим Бензема беше ѕвезда на ноќта на „Златната топка“ поради неколку причини.   View this post on Instagram   A post shared by Cora Gauthier...
ЛајфстајлСцена

Од малолетна проститутка до црвениот тепих во Кан

Igor
Захиа Дехар е најпознатата француска проститутка која во центарот на вниманието на јавноста дојде пред една деценија поради фудбалските репрезентативци, Френк Рибери и Карим Бензема,...