16.8 C
Скопје
05:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : камчиња

ЛајфстајлСлајдерСтил

КОЕ КАМЧЕ ВИ Е НАЈПОТРЕБНО?: Носат љубовна среќа, штитат од болести, привлекуваат пари…

Еспресо
На половина пат меѓу астрологијата, езотеријата и популарната култура: изгледа дека традицијата на носење камчиња за заштита од негативности, но и за среќа, датира од...