17.8 C
Скопје
06:18 - 13 јуни, 2024

Ознака : кад осване

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Новата песна на Калиопи ќе ве стопи и стопли: И Ромео Грил се надминал себеси

Еспресо
Калиопи има нова песна која премиерно ја објави на своите социјални мрежи денес. Песната насловена „Кад осване“ е испеана на српски јазик и повеќе од...