16.8 C
Скопје
05:43 - 13 јуни, 2024

Ознака : Јулијана Златаноска

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ФОТО) ЈУЛЕ НИ ЈА НОСИ ЕСЕНТА НА ТРПЕЗА: Неодоливи бои, вкусови и миризби во жолти нијанси

Ј.К.Д
Јуле ни ги носи сите бои на есента на нашата трпеза. Уживајте и вие, во вашите домови, во ваквите убавини кои овојпат ни доаѓаат од...