36.8 C
Скопје
17:01 - 18 јуни, 2024

Ознака : југ

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ВИКЕНД ЗА „ПО ГАЌИ И МАИЦА“: Топол воздух ни доаѓа од југ

Еспресо
– До крајот на денов времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност, додека особено навечер и во текот на ноќта...