22.8 C
Скопје
08:18 - 24 јуни, 2024

Ознака : јасмин ставрос

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Животната приказна на Јасмин Ставрос: „Живеев блудно сè додека не ја запознав неа!“

Еспресо
Хрватскиот пејач и музичар Јасмин Ставрос, кој почина вчера на 68-годишна возраст по битката со рак на коските, кариерата ја започна на 15-годишна возраст како...
БалканСлајдерСцена

Јасмин Ставрос се бори со рак на коски: „Постојано сум во болница, се борам за живот“

Еспресо
„Имам рак на коските и во фаза сум на борба за живот. Сè боли, особено грбот“, изјави Јасмин Ставрос (68) за 24 сата. Пејачот звучел...