20.8 C
Скопје
07:22 - 13 јуни, 2024

Ознака : јане стефанов

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Сам против законите на природата: Средба со Јане Стефанов, инструктор по падобранство

Кате Божиновска
„Скокнав, исчезна бучавата од авионот, се појави мир, спокој и најубавата глетка што ја имав видено дотогаш. Се отвори зелена тркалезна купола од 92 метри...