27.8 C
Скопје
10:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : Јана Серафимова

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Се омажи водителката Јана Серафимова: Првиот свадбен танц младенците го оддиграа на песна од Нокаут

М.Р.
Водителката на спортската емисија Ферплеј, Јана Серафимова, стапна на лудиот камен. Во познат скопски свадбен ресторан и во кругот на бројни пријатели, колеги. соработници, како...