36.8 C
Скопје
16:58 - 18 јуни, 2024

Ознака : јакарино

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСценаЧудесни жени

Која е Линда Јакарино, новата извршна директорка на Твитер? Чиста спортивност на Маск, еве зошто

Еспресо
Линда Јакарино, која на крајот на мај беше именувана како извршна директорка на Твитер на местото на Маск, сега официјално ја презеде својата позиција во...