03:41 - 23 јуни, 2024

Ознака : хума абедин

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зошто Хума Абедин (новата девојка на Бредли Купер) е идол на цела генерација млади политичарки? Десната рака на Хилари Клинтон конечно излезе од сенка

Еспресо
Највнимателните ја забележаа нејзината дискретна фигура во последните 25 години, високата, витка и елегантна млада жена која стоеше на задниот дел од салата за време...