1.8 C
Скопје
03:53 - 21 февруари, 2024

Ознака : Хенгаме Газиани

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдерЧудесни жени

Две познати ирански актерки завршија в затвор, Хенгаме Газиани и Катајун Риахи во јавност се појавиле без превез

Еспресо
Познатите актерки Хенгаме Газиани и Катајун Риахи беа уапсени во Иран поради изразување солидарност со демонстрантите во контекст на протестите што избувнаа по смртта на...