7.8 C
Скопје
20:21 - 20 февруари, 2024

Ознака : хеди лимар

Ви ПрепорачувамеСветСцена

(Видео) Откриена е врската на Џони Деп и Хеди Лимар; „Се чувствувам како 18-годишник“

Еспресо
Откако објави пост на Инстаграм дека нешто големо доаѓа постирајќи фотографија од Хеди Лимар, на 9 јуни 2022 година кога го славеше и својот роденден,...