13.8 C
Скопје
20:30 - 23 април, 2024

Ознака : енергенси

ЕспресоСлајдер

Путин ги предупреди западните земји: Ќе замрзнете како опашката на волкот!

Еспресо
Рускиот претседател Владимир Путин од економски форум во Владивосток испрати закани дека ќе го прекине снабдувањето со енергенси, ако се воведат ограничувања на цените на...