33.8 C
Скопје
19:18 - 22 јули, 2024

Ознака : „Дремка за двајца“

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

УТРЕ,16.ОКТОМВРИ: Промоција на нова книга од Братислав Димитров – „Дремка за двајца“

Еспресо
Утре, 16.октомври, во Градска кафеана „Пелистер“ на Плоштад Македонија со почеток во 12 часот ќе се одржи промоција на новата книга на драматургот и колумнист...