21.8 C
Скопје
00:58 - 18 јуни, 2024

Ознака : домашен лек

Здравје

ЧУДО ОД ПИЈАЛАК: Смирете го воспалението на синусите за неколку секундни

Igor
Воспалението на синусите настанува кога тие се исполнети со слуз и течност, кои често се контаминирани со бактерии. Симптоми на воспалението може да бидат силни...