19.9 C
Скопје
18:52 - 18 мај, 2022

Ознака : дневен хороскоп

Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 9 април 2019, вторник

Igor
ОВЕН РАБОТА: Ќе имате ден преполн со средби и состаноци. Трудете се да бидете јасни. ЉУБОВ: Денеска ќе поработите на развивање на еротската страна на...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 28 март 2019, четврток

Igor
ОВЕН РАБОТА: Договорите и комуникациите ќе ви одат од рака, под услов да направите мали компромиси. Бидете дипломат. ЉУБОВ: Ќе се обидете да се покажете...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor
ОВЕН РАБОТА: Ве очекуваат важни деловни случувања. Важни и нови информации ќе добиете од своите претпоставени. ЉУБОВ: Во период сте кога односот меѓу вас и...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 март 2019 (вторник)

Igor
ОВЕН Работа: Со личност во знакот Близнаци, може да остварите позитивна работна соработка која би траела на долги патеки во иднина. Љубов: Посакувате да ви...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 22 март 2019, петок

Igor
ОВЕН РАБОТА: Атмосферата на работа ќе биде напната. Не се форсирајте, почекајте до понеделник. ЉУБОВ: Некои Овни ќе доживеат средба со личност од нивното љубовно...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 25 март 2019, понеделник

Igor
ОВЕН РАБОТА: Вашите колеги денеска ќе ви помогнат заедно да постигнете многу позитивни резултати. ЉУБОВ: Сами или во врска, ќе бидете несигурни во врска со...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 26 март 2019, вторник

Igor
ОВЕН РАБОТА: Поволен ден за службени патувања. Генерално ќе имате поволен период на работа. ЉУБОВ: Се наоѓате во тежок период, па преиспитувате некои свои одлуки...
Сцена Хороскоп

Дневен хороскоп за 27 март 2019, среда

Igor
ОВЕН РАБОТА: Денеска сте суптилни, интуитивни, креативни и талентирани. ЉУБОВ: Во поглед на љубовта, ќе умеете да ги „ловите“ сите детали и да читате меѓу...