24.8 C
Скопје
04:16 - 23 јуни, 2024

Ознака : дислајкови

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Победничкиот настап на Лорин собра 180.000 „дислајкови“: „Ова не беше изведба достојна за победа“

Еспресо
Лорин, победничката на овогодинешниот избор за песна на Евровизија, е на удар на лутата публика која мнозинството гласови му ги дала на претставникот на Финска....