21.8 C
Скопје
07:37 - 24 јуни, 2024

Ознака : џемс камерун

Филм и ТВ

Џејмс Камерон го претстави концептот, но никој не се возбуди поради продолжението на „Аватар“

Еспресо
Режисерот Џејмс Камерон го претстави концептот според кој ќе се снима продолжението на „Аватар“, но реакциите на социјалните мрежи не беа какви што тој очекуваше....