03:50 - 23 јуни, 2024

Ознака : Џејн Ривера

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ИНФЛУЕНСЕРКА СЕ ФОТОГРАФИРАЛА ПОКРАЈ ОТВОРЕНИОТ КОВЧЕГ НА НЕЈЗНИОТ ТАТКО: Луѓето се згрозени

Ирена Трајкова
Инфлуенсерката Џејн Ривера го привлече вниманието на јавноста и доби низа негативни коментари откако позираше покрај отворениот ковчег на нејзиниот татко, кој ненадејно починал и...