25.8 C
Скопје
09:56 - 24 јуни, 2024

Ознака : џастин теру

СветСлајдерСцена

Поранешниот сопруг на Џенифер Анистон е секогаш тука за неа: Вака се прави кога некој се сака!

Еспресо
Ѕвездата на „Пријатели“ за прв пат оваа недела проговори за тоа како била подложена на потпомогнато оплодување и „тешкиот пат“ до обидот да забремени.  ...