9.8 C
Скопје
23:38 - 26 февруари, 2024

Ознака : Деан Деко Шкартов

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни ПриказниИнтервјуСлајдер

Скопје евергрин со Деан Деко Шкартов, промотор на македонскиот рубин и музичар: „Гребло, лопата, чекан“, напредував…

Јасмина Пакашки
Деко низ Скопје ќе го сретнете најчесто на точак, а од пред скоро време и на електричен, безшумен скутер. Полн е со муабети, секогаш насмеан...