7.8 C
Скопје
04:42 - 28 февруари, 2024

Ознака : де вито

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шварценегер и Дени Де Вито пак заедно, на наше задоволство: Еве на што работат

Еспресо
Актерите играа заедно во култната комедија Близнаци од 1988 година. Не така одамна тие планираа да глумат во продолжение, но смртта на режисерот на оригиналниот...