9.8 C
Скопје
02:23 - 15 април, 2024

Ознака : бутан

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) „Кејт и Вилијам“ од Бутан, неверојатна љубовна приказна: Кралот змеј поради љубов сосема ја промени земјата

Еспресо
Љубовта вреди да се чека. Тоа го покажа младиот крал на Бутан кој со години и години ја чекаше својата девојка од соништата, а откако...