11.8 C
Скопје
23:40 - 23 април, 2024

Ознака : Бурак Озџивит

БалканСлајдерСцена

НА БАЛИ БЕГ МУ СЕ ЗАКАНУВА ЗАТВОР: Еве зошто е обвинет турскиот актер

Еспресо
Бурак Озџивит на публиката попознат како Бали Бег би можел да заврши во затвор поради навредливи зборови, пренесува „NTV“. Доколку биде обвинет, еден од најпопуларните...