16.8 C
Скопје
17:51 - 20 април, 2024

Ознака : бритни спир

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мајката на Бритни Спирс изрази омраза за Сем Асгари: Бара ќерка ѝ да живее со неа

Еспресо
Мајката на Бритни Спирс, Лин, откако дознала за разводот на нејзината ќерка од нејзиниот трет сопруг Сем Асгари, била навредена од својот зет и сака...