14:37 - 19 април, 2024

Ознака : блонд

СветСлајдерСцена

Бред Пит ја брани Ана де Армас како Мерлин Монро во „Blonde“: „Таа е феноменална во улогата“

Еспресо
Бред Пит нема ништо друго освен пофалби за изведбата на Ана де Армас како Мерлин Монро во претстојната драма на Ендрју Доминик „Blonde“. Оскаровецот го...