5.8 C
Скопје
22:41 - 6 декември, 2023

Ознака : Бјорн Борг

ЕспресоСлајдер

Ајде да го размрдаме ова место – Роџер Федерер вечерва го игра својот последен натпревар

Еспресо
Вечерва на егзибицискиот Лејвер куп во Лондон Роџер Федерер ќе го одигра својот последен натперавар во кариерата. Федерер ќе се прости од големата сцена во...