8.8 C
Скопје
19:39 - 20 февруари, 2024

Ознака : бдсм

Лајфстајл

КАКО СТОИТЕ СО СВОИТЕ ФЕТИШИ: Уживате во болка за време на секс или играте на сигурно?

Igor
Сексуалните желби, апетити и преференции варираат од една крајност во друга, но и зависат од карактерот на самите личности кои се вклучени во односот. И...