5.8 C
Скопје
01:36 - 4 март, 2024

Ознака : Барби и Принцес

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) МАКЕДОНСКАТА ПАРИС ХИЛТОН: Ива Спасовска и нејзините кучиња Барби и Принцес освојуваат на Инстаграм

М.Р.
Нашата позната дизајнерка и инфлуенсерка Ива Спасовска на својот инстаграм – профил објави неодоливо видео со нејзините две миленички. Кученцата Барби и Принцес кои се мајка...